Niezależnie od liczby gości na Twoim przyjęciu, u nas znajdziesz salę, która idealnie dopasuje się do klimatu Twojej imprezy. Zimą wszystko, co niezbędne dla udanej imprezy, zapewniamy wewnątrz lokalu, a latem zapraszamy naszych gości do przylegającego ogrodu i korzystania z atrakcji na świeżym powietrzu.

Nasz obiekt składa się z:

  • klimatyzowanej sali na 200 osób,
  • pawilonu na 100 osób,
  • osobnej sali na 60 osób.

Zobacz galerię lokalu Impuls!

W ogrodzie przylegającym do lokalu goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza, spokojnie porozmawiać i nacieszyć się widokiem. Do ich dyspozycji oddajemy otoczone zielenią altankę, stoliki razem z parasolami oraz malowniczą fontannę, które mają swój niewątpliwy udział w tworzeniu niezapomnianego klimatu.

Wśród atrakcji, które standardowo zapewniamy naszym klientom i ich gościom, znajdziesz siłownie zewnętrzne oraz plac zabaw dla dzieci. Milusińscy, którzy znajdą się wśród gości, również mają u nas swoje udogodnienia: przewijak dla najmłodszych i specjalne krzesełka do dostawienia do stołu.

Wszystkim gościom udostępniamy bezpłatny niestrzeżony parking.

Tym gościom, którzy przyjeżdżają na imprezę z daleka, oferujemy nocleg. Nie musisz więc martwić się organizowaniem nocowania na własną rękę. Posiadamy wygodne i w pełni wyposażone pokoje hotelowe, które służą Wam po każdej imprezie.

Zobacz, jakie imprezy organizujemy! A może chcesz urządzić z nami niezapomniane wesele? Zapraszamy!